نمک آبرود رویایی

نمک آبرود رویایی
شمال‌رفته‌ها می‌دانند این تیتر چه حال‌وهوایی دارد. حتی شاید این جمله صدای خاصی را در ذهن‌شان تداعی کند. صدای عضوی از جمع خانواده یا دوستان که پای ثابت همه پیشنهاداتش برای سفر به خطه سبز شمال ایران است. احتمالا بیشتر از نصف جمعیت ایران در پاسخ به سوال «شما تا حالا شمال رفته‌اید؟» می‌گویند «مگه می‌شه نرفته باشم!». ولی اگر بپرسم کجای شمال رفته‌اید، چطور؟ باز هم جواب روشن است؟ شاید لیستی از شهرهای مختلف مثل محمودآباد و نوشهر در ذهن‌تان شکل بگیرد. امروز آمده‌ام تا یک گزینه دیگر را به فهرست‌تان اضافه کنم: یک شهرک گردشگری پر از جذابیت، یعنی جاهای دیدنی نمک آبرود با تفریحات هیجان‌انگیزش، آماده ثبت خاطرات خوش از سفر به شمال است.
نمک آبرود رویایی
نمک آبرود از آن مناطق طبیعی توریستی پرطمطراق است. یعنی تا جایی که آب‌وهوا و شرایطش اجازه بدهد، چیزی از تنوع پوشش گیاهی و جانوری کم ندارد. جایی مثل قله دیو حمام هم با آن داستان‌های افسانه‌ای، جذابیت این منطقه را بیشتر می‌کند. ماجرا از این قرار است که در این قله، چاله‌ای به همین نام شکل گرفته که یک اتفاق زمین‌شناسی خیلی ویژه محسوب می‌شود.
رزرواسیون متل قو،اجاره ویلا در متل قو،ویلا استخردار در شمال،ویلا ساحلی در نمک آبرود،ویلا استخردار در نمک آبرود،ویلا دو خوابه در متل قو،رزرو ویلا در شمال،اجاره ویلا استخردار در متل قو ویلا سه خوابه در شمال،ویلا چهار خوابه در متل قو،ویلا چهار خوابه در رامسر،رزرو ویلا ساحلی در شمال،رزرو ویلا ساحلی در متل قو،ویلا در متل قو اجاره ویلا و اقامتگاه در شمال و تمام شهرهای ایران
اجاره ویلا اطراف تهران استخردار و لاکچری، ویلاهای لوکس و اقتصادی ..

ارسال نظر و دیدگاه

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن